Dünyanın lider uydu operatörlerinden Eutelsat’ın genişbant teknolojisi tooway™, Infinite isimli sınırsız uydu internet paketiyle Türkiye’de. Fiber kablo teknolojilerinin ulaşamadığı ve GSM şebekelerinin zayıf olduğu zorlu coğrafyalarda bile kaliteli bir hizmet sunan tooway™ Infinite, kullanıcılarına uzaydan internetin avantajlarını sunuyor.

Şehrin dışında, çep telefonu’nun bile çekmediği bir yerde sınırsız internet keyfi sürmek artık çok kolay. Dünyanın lider uydu operatörlerinden biri olan Eutelsat’ın genişband IP erişim teknolojisi tooway™’in Türkiye pazarına sunduğu yüksek hızda sınırsız uydu internet paketi Infinite, dijital süper kullanıcılar ve Küçük Ölçekli Ofis/Ev Ofis işletmeleri’nin yüzünü güldürecek. Türkiye’de abonelik yaptıran ilk bin kişinin hizmetine sunulacak olan internet paketinde kullanıcılar, 22 Mbps’ye kadar olan indirme ve 6 Mbps’ye kadar olan yükleme hızlarıyla Avrupa’daki en hızlı geniş bantlı uydu internet erişim hizmetine kavuşacak.

BİR KÜÇÜK ÇANAKLA DÜNYAYA BAĞLANIN

Her an kullanıma hazır olan tooway™ Infinite, küçük bir uydu çanağı ve bilgisayara bağlı bir modem yardımıyla çalışıyor. Kullanıcının kendisinin de yapabileceği kadar kolay olan çanak kurulumu, Eutelsat Broadband tarafından eğitilmiş ve sertifikalandırılmış size en yakın tooway™ yetkili satıcıları tarafından gerçekleştiriliyor. Ayrıca, paket kapsamında bir adet Sabit Gerçek IP adresi ve eklenecek bir aparatla aynı çanak üzerinden çok kanallı televizyon izleme imkanı da sunuyor. Standart IP erişim imkanı sağlayan tooway™ Infinite, dileyenler için ek cihazlarla internet üzerinden telefon görüşmesi (VoIP) ve evin her köşesinden internet erişimi için kablosuz ağ gibi ek hizmetlere de destek vermektedir.

 

İnternet erişimi yavaş olan ya da hiç olmayan ev çalışanları veya aileler için mükemmel bir tercih olan tooway™ Infinite’nin iş, haberleşme, eğitim ya da eğlence amacıyla internete bağlananlar için ideal bir çözüm olduğunu söyleyen Eutelsat Bölge Satış Direktörü Ömer Karataş “Bu sınırlı sürüm kampanyamızla kullanıcılarımızın yüksek hız- sınırsız erişim imkanına en rekabetçi fiyatlarla sahip olmaları temin edilecektir” diyor.

 

Tooway Infinite

BAYİMİZ OLUR MUSUNUZ?

Türksat Uzaynet, uydudan Internet servisi ile tüm Türkiye kapsamında hizmet vermektedir.

Müsterilerinin ürünü aldığı yerden desteğini ve kurulum hizmetini alabileceği geniş bir ağa sahiptir. Sizde aramıza katılmak ister misiniz?

Bayi Başvuru Formu

HAKKIMIZDA

Türksat - UzayNet, Eser Telekom'un uydu internet hizmetleri markası olup Türkiye ve Dünya üzerinde erişimin olmadığı her noktaya internet sağlamayı hedeflemektedir. Eser Telekom, kurulduğu 1978 yılından beri Türkiye'nin telekomünikasyon alanındaki öncü şirketlerinden birisi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Devamı >>

İLETİŞİM

ESER TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Satış Tel. : +90 800 603 00 00
Satış E-Mail : satis@esertelekom.com.tr
Teknik Destek: +90 800 603 00 00
T.D. E-Mail : destek@esertelekom.com.tr

Ulusoy Plaza Kızılırmak Mahallesi 53.Cadde 1450.Sokak No:9 Daire:52 06510 Çukurambar / Ankara