img_1170

Türksat – UzayNet, Eser Telekom’un uydu internet hizmetleri markası olup Türkiye ve Dünya üzerinde erişimin olmadığı her noktaya internet sağlamayı hedeflemektedir. Eser Telekom, kurulduğu 1978 yılından beri Türkiye’nin telekomünikasyon alanındaki öncü şirketlerinden birisi olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

Telekomünikasyon sektöründe 46 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikiminin temelini, 1996 yılı sonuna kadar gerçekleştirilen projeler olmuştur. Yurtdışındaki belli başlı telekomünikasyon cihazları üreticilerinin temsilciliği ile devam eden faaliyetleri  işletmeci olarak sürdürülmektedir.
Bu kapsamda gerçekleştirilen bazı projeler ise şunlardır;

  • 2.600.000 Abonelik Telefon Şebekesi Projesi
  • 670.000 Abonelik KabloTV Şebekesi Projesi
  • 180 Ad. 1 kW Gücünde TV Verici/Aktarıcıları Projesi
  • 154 Ad. 1 ve 5 kW Gücünde FM Vericileri Projesi
  • 8 Kontrol Merkezi ve 30 Mobil İstasyonlu Ulusal Monitor Sistemi Projesi

1996 yılı sonunda Ankara’da ilk uydu yer istasyonu kurularak Telekomünikasyon alanında İşletmeci olarak faaliyet göstermeye başlayan Eser Telekom, bu tarihte, Türk Telekom ile Gelir Paylaşımı esasına göre Uluslararası Uydu Hizmetleri vermeye başlamıştır.  1998-2005 yılları arasında Türkiye’deki tüm üniversitelerin oluşturduğu Ulusal Akademik Network’ün (ULAKNET) Avrupa Akademik Network’e (GEANT) uydu üzerinden bağlantısını sağlamıştır. Bu proje ile Türkiye’de ilk defa uydu üzerinden 155 Mbps hızında full duplex uluslararası bağlantı Eser Telekom tarafından gerçekleştirilmiştir.

Alanlarında uzmanlaşmış Türkiye’nin en tecrübeli yönetim kadrosuna sahip olan Eser Telekom, Ankara (merkez) ve İstanbul ofislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ulusal ve Uluslararası Telekomünikasyon sektörünün dinamiklerini yorumlayıp buna göre çözüm ve hizmet üretmedeki üstünlüğü, uluslararası şebekeler konusundaki hakimiyeti ile Eser Telekom, halen müşterilerine;

  • Uydu Haberleşme Hizmetleri
  • Ka-Bant Geniş Bant Uydu İntenet Hizmetler
  • Uluslararası Telefon Trafik Taşıma Hizmetleri (Carrier Services)
  • Internet Servis Sağlayıcılığı Hizmetler

sağlamaktadır.

BAYİMİZ OLUR MUSUNUZ?

Türksat Uzaynet, uydudan Internet servisi ile tüm Türkiye kapsamında hizmet vermektedir.

Müsterilerinin ürünü aldığı yerden desteğini ve kurulum hizmetini alabileceği geniş bir ağa sahiptir. Sizde aramıza katılmak ister misiniz?

Bayi Başvuru Formu

HAKKIMIZDA

Türksat - UzayNet, Eser Telekom'un uydu internet hizmetleri markası olup Türkiye ve Dünya üzerinde erişimin olmadığı her noktaya internet sağlamayı hedeflemektedir. Eser Telekom, kurulduğu 1978 yılından beri Türkiye'nin telekomünikasyon alanındaki öncü şirketlerinden birisi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Devamı >>

İLETİŞİM

ESER TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Satış Tel. : +90 800 603 00 00
Satış E-Mail : satis@esertelekom.com.tr
Teknik Destek: +90 800 603 00 00
T.D. E-Mail : destek@esertelekom.com.tr

Ulusoy Plaza Kızılırmak Mahallesi 53.Cadde 1450.Sokak No:9 Daire:52 06510 Çukurambar / Ankara