Eğitim Kurumları

İnternet günümüzde ilkokullarda dahi yaygın bir biçimde kullanılmakta, bir eğitim kaynağı olarak internete sıkça başvurulmaktadır. Hızlı ve kesintisiz bir internet erişimi, konu üniversiteler olduğunda çok daha fazla önem kazanmaktadır.


Emniyet ve Sağlık Hizmetleri

Söz konusu olan insan hayatı ise her bilgi kritiktir. Bilgiye güvenli ve hızlı bir biçimde erişmek yaşamsal öneme sahip olabilir. Uzaynet emniyet ve sağlık kuruluşlarının üst düzey özelliklere sahip internet erişimine her koşulda ulaşabilir olmaları için, günümüzün en kaliteli internet olanaklarını kullanıma sunmaktadır.


Askeri İhtiyaçlar

Askeri ihtiyaçların dakik ve hatasız bir biçimde karşılanması kritik öneme sahiptir. Söz konusu olan askeri ihtiyaçlar olduğunda, hareket halinde dahi veri temini ve paylaşımına izin veren, kullanımı kolay ve sorunsuz, minimum düzeyde kurulum çabası gerektiren çözümlerin hayata geçirilmesine izin veren teknolojiler gerekli olmaktadır.


Profesyonel İhtiyaçlar

Günümüzde iş dünyası profesyonel ihtiyaçların hızlı, sorunsuz ve bulunulan yerin sınırlılıklarından bağımsız bir biçimde karşılanmasını gerektirmektedir. Telefon hatlarına bağımlı olmayan, kesintilerin yaratabileceği sorunlardan arınmış, ihtiyaca cevap verebilecek kadar hızlı bir internet erişimi ve internet üzerinden telefon görüşmesi yapma imkanı gibi özellikleriyle Uzaynet profesyonellerin beklentilerini üst düzeyde karşılayacaktır.


Afet ve Kriz Durumları

Doğal afetler, toplumsal krizler gibi olağanüstü durumlarda bilgiye erişim daha da önemli hale gelmektedir. Böyle durumlarda hızlı, bağımsız ve güvenilir internet erişimi yaşamsal önem arz edebilmektedir.


Bankacılık

Uzaynet teknolojisi gerek finans bankaları gerekse kamu bankaları için güvenli, kesintisiz, afet ve kriz ortamlarının yaratacağı olası sıkıntılardan uzak bir internet imkanı yaratmaktadır. Bunların yanı sıra, çağrı merkezi hizmetleri ve internet bankacılığı uygulamalarında sürdürülebilir bir kalite elde edilebilmektedir. Uzaynet ile ayrıca, güvenlik kameraları, kasa bilgileri gibi kritik konular uzaktan erişimle takip edilebilir ve kesintisiz telefon iletişimi sağlanabilir.


Turistik Tesisler

Uzaynet ile, merkezden en uzak yerlerde kurulmuş turizm tesislerinde bile müşterilere çok kanallı uydu TV olanağının yanı sıra, hızlı ve kesintisiz internet erişimi sunulabilmektedir.


Benzin İstasyonları

Benzin istasyonlarının merkez – şube koordinasyonunun sağlanması, sağlıklı bir bilgi ve eylem ağının oluşturulması ancak hızlı ve kaliteli veri akışıyla mümkün olabilir. İstasyonların mevcut durumlarına ilişkin verilerin temini, güvenlik kameralarına uzaktan erişim, risk durumlarının yönetimi gibi konularda Uzaynet güvenilir bir çözüm ortağı olacaktır.


Özel İhtiyaçlar

Uzaynet, kullanıcılarının kişisel ve özel ihtiyaçlarının karşılanması için teknolojinin sağladığı tüm olanakları hayata geçirmektedir. Evine kurduğu güvenlik kamerasıyla Alzheimer hastası yakınını kesintisiz bir biçimde takip etmek isteyen ya da dağ evinde huzurlu bir tatil geçirirken de sevdikleriyle internet üzerinden haberleşebilmek isteyen kullanıcılarımızın ihtiyaçları da bizim için önemlidir.

BAYİMİZ OLUR MUSUNUZ?

Türksat Uzaynet, uydudan Internet servisi ile tüm Türkiye kapsamında hizmet vermektedir.

Müsterilerinin ürünü aldığı yerden desteğini ve kurulum hizmetini alabileceği geniş bir ağa sahiptir. Sizde aramıza katılmak ister misiniz?

Bayi Başvuru Formu

HAKKIMIZDA

Türksat - UzayNet, Eser Telekom'un uydu internet hizmetleri markası olup Türkiye ve Dünya üzerinde erişimin olmadığı her noktaya internet sağlamayı hedeflemektedir. Eser Telekom, kurulduğu 1978 yılından beri Türkiye'nin telekomünikasyon alanındaki öncü şirketlerinden birisi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Devamı >>

İLETİŞİM

ESER TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Satış Tel. : +90 800 603 00 00
Satış E-Mail : satis@esertelekom.com.tr
Teknik Destek: +90 800 603 00 00
T.D. E-Mail : destek@esertelekom.com.tr

Ulusoy Plaza Kızılırmak Mahallesi 53.Cadde 1450.Sokak No:9 Daire:52 06510 Çukurambar / Ankara