Türksat, internet erişimi için kullanılan çift yönlü yüksek hızlara erişebilen geniş bant uydu internet hizmetidir. Türksat Uzaynet uydu internet hizmetini kullanmak için kesinlikle telefon hattına ihtiyacınız yoktur.

Türksat Uzaynet uydu interneti için hazırlanmış beş tanesi standart  paket seçeneğiniz vardır. Standart paketlerde internet hızımız 25Mbps Download 6 Mbps Upload’a kadar erişebilmeketdir.

 

Türksat Uzaynet ile uydu üzerinden internete bağlanabilmeniz için ethernet yada wi-fi bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Türksat Uzaynet uydu interneti anteni yalnızca 74 cm ölçüsündedir. Anten çok yer kaplamaz ve görüntü kirliliği kesinlikle yaratmaz.

Türksat Uzaynet uydu interneti anteni 160 km/h hızla esen rüzgarlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Aşırı yoğun yağmur veya kar haricinde uydu internet hizmeti çok sağlıklı bir şekilde verilebilmektedir.

Seçtiğiniz uydu internet paketinin aylık kota sınırını aştığınızda ekstra bir ücretlendirme yapılmaz. Ancak paketinizin başlangıçta belirlenmiş download/upload hızı tüm paketlerde 128/64 kbps a düşürülür.

Seçtiğiniz uydu internet paketiniz aylık kota sınırını aştığınızda, ek kota satın alabilirsiniz

Ek Kota fiyatlarımız aşağıdadır.

1     GB Ek Kota : 15      Lira

 

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Türksat Uzaynet uydu internet servislerinde şu an için sabit Ip verilememektedir.

Sabit IP’niz olduğu taktirde VPN, CIR Tunel uygulamalarını kullanabilirsiniz. Özel uygulamalarınız için Eser Telekom mühendisleri ile iletişime geçmenizi öneririz.

Türksat Uzaynet uydu internet seti içinde; anten, konnektörler, anten ayağı, kablo, LNB, Turksat Hughes HN 1100 modem ve hediye olarak sunulan wi-fi router bulunmaktadır.

Turksat Uzaynet uydu interneti normal şartlarda profesyonel bir kurulumcu ile en geç iki saat içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

Eser Telekom Türksat distiribütörleri içinde 7/24 teknik destek veren tek operatördür. 0312 890 0444 numarası ve destek@esertelekom.com‘a ulaşmanız durumunda görevli operatörlerimiz size en kısa zamanda yardımcı olacaklardır.

Türksat Uzaynet uydu internet hizmetini satın aldığınızda en geç 3 işgünü içinde kurulum ekiplerimiz sizi Türksat uydu internet hizmeti ile buluşturacaktır.

Türksat Uzaynet için düzenlenecek aylık uydu internet hizmeti faturalarını anlaşmalı bankalardan veya kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı şuan için yalnızca İş Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden verilebilmektedir..

Türksat Uzaynet Uydu İnternetinizin aylık kotası her ayın birinci günü sıfırlanır.

Satın Alma Kampanyası dahilindeki tüm paketlerin taahhüt süresi 12 ay taahhüt yöntemi ile abonelik işlemleri yapılmaktadır. Taahhüt süresinden; önce bitirilen sözleşmelerde, abonenin tercih ettiği pakete ait sağlanan faydalar aboneden talep edilir.

Türksat Uzaynet ürün ve hizmeti kurulumdan sonra 14 gün içinde abone memnun kalmaz ise kurulum ve aktivasyon ücretleri hariç ürünler iade alınarak müşteriden alınan diğer ücretler iade yapılarak, abonelik sonlandırılır.

Türksat Uzaynet uydu internetin toplam set ağırlığı yaklaşık 15 kg dır.

Uzaynet sisteminin aylık kotası, kullanıcının download+upload kullanımının toplamı şeklinde hesaplanır.

Türksat Uzaynet montaj yapıldıktan sonra 2 yıl süresince garantilidir. Garanti dışı yerinde servis hizmeti için 118 lira servis ücreti ve yol ücreti (km başına 0,77 lira) aboneye servis sonrasında fatura edilir.

BAYİMİZ OLUR MUSUNUZ?

Türksat Uzaynet, uydudan Internet servisi ile tüm Türkiye kapsamında hizmet vermektedir.

Müsterilerinin ürünü aldığı yerden desteğini ve kurulum hizmetini alabileceği geniş bir ağa sahiptir. Sizde aramıza katılmak ister misiniz?

Bayi Başvuru Formu

HAKKIMIZDA

Türksat - UzayNet, Eser Telekom'un uydu internet hizmetleri markası olup Türkiye ve Dünya üzerinde erişimin olmadığı her noktaya internet sağlamayı hedeflemektedir. Eser Telekom, kurulduğu 1978 yılından beri Türkiye'nin telekomünikasyon alanındaki öncü şirketlerinden birisi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Devamı >>

İLETİŞİM

ESER TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Satış Tel. : +90 312 890 0 444
Satış E-Mail : satis@esertelekom.com
Teknik Destek: +90 312 890 0 444
T.D. E-Mail : destek@esertelekom.com

Ulusoy Plaza Kızılırmak Mahallesi 53.Cadde 1450.Sokak No:9 Daire:52 06510 Çukurambar / Ankara

Design: TasarımAlanı
0
Baglanıyor
Lütfen bekleyin...
E-Posta Gönder

Üzgünüz, şimdilik çevrimiçi değiliz. Mesaj bırakabilirsiniz.

* Adınız
* E-Posta Adresiniz
* Sorunuzu Açıklayınız
Giriş Yap

Desteğe mi ihtiyacınız var? Canlı destek ile konuşarak hemen bilgi sahibi olabilirsiniz.

Adınız
* E-Posta Adresiniz
* Sorunuzu Açıklayınız
We're online!
Geri Bildirim

Size daha iyi yardımcı olmamıza yardımcı olun! Bize geri bildirim bırakmaktan çekinmeyin.

Desteğimize nasıl puan veriyorsunuz?