Türksat, internet erişimi için kullanılan çift yönlü yüksek hızlara erişebilen geniş bant uydu internet hizmetidir. Türksat Uzaynet uydu internet hizmetini kullanmak için kesinlikle telefon hattına ihtiyacınız yoktur.

Türksat Uzaynet uydu interneti için hazırlanmış beş tanesi standart paket seçeneğiniz vardır. Standart paketlerde internet hızımız 100Mbps Download 10 Mbps Upload’a kadar erişebilmektedir.

 

Türksat Uzaynet ile uydu üzerinden internete bağlanabilmeniz için ethernet yada wi-fi bağlantısı olan herhangi bir bilgisayarınızın olması yeterlidir.

Türksat Uzaynet uydu interneti anteni yalnızca 1 metre ölçüsündedir. Anten çok yer kaplamaz ve görüntü kirliliği kesinlikle yaratmaz.

Türksat Uzaynet uydu interneti anteni 160 km/h hızla esen rüzgarlara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Aşırı yoğun yağmur veya kar haricinde uydu internet hizmeti çok sağlıklı bir şekilde verilebilmektedir.

Türksat Uzaynet uydu internet servislerinde aylık 150TL bedel ile sabit ip verilebilmektedir.

Sabit IP’niz olduğu taktirde VPN, CIR Tunel uygulamalarını kullanabilirsiniz. Özel uygulamalarınız için Eser Telekom mühendisleri ile iletişime geçmenizi öneririz.

Türksat Uzaynet uydu internet seti içinde; anten, konnektörler, anten ayağı, kablo, LNB, Turksat Newtec modem ve hediye olarak sunulan wi-fi router bulunmaktadır.

Turksat Uzaynet uydu interneti normal şartlarda profesyonel bir kurulumcu ile en geç iki saat içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

Eser Telekom Türksat distiribütörleri içinde 7/24 teknik destek veren tek operatördür. 0800 603 00 00 numarası ve destek@esertelekom.com.tr‘a ulaşmanız durumunda görevli operatörlerimiz size en kısa zamanda yardımcı olacaklardır.

Türksat Uzaynet uydu internet hizmetini satın aldığınızda en geç 3 işgünü içinde kurulum ekiplerimiz sizi Türksat uydu internet hizmeti ile buluşturacaktır.

Online ödeme kanalları, İş Bankası, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Finansbank ve Akbank üzerinden, müşteri numaralarıyla ödeme yapılabilmektedir.

Türksat Uzaynet ürün ve hizmeti kurulumdan sonra 14 gün içinde abone memnun kalmaz ise kurulum ve aktivasyon ücretleri hariç ürünler iade alınarak müşteriden alınan diğer ücretler iade yapılarak, abonelik sonlandırılır.

Türksat Uzaynet uydu internetin toplam set ağırlığı yaklaşık 15 kg dır.

Uzaynet sisteminin aylık kotası, kullanıcının download+upload kullanımının toplamı şeklinde hesaplanır.

Türksat Uzaynet montaj yapıldıktan sonra 2 yıl süresince garantilidir. Garanti dışı yerinde servis hizmeti için 850 TL servis ücreti ve yol ücreti (km başına 6 TL) aboneye servis sonrasında fatura edilir.

BAYİMİZ OLUR MUSUNUZ?

Türksat Uzaynet, uydudan Internet servisi ile tüm Türkiye kapsamında hizmet vermektedir.

Müsterilerinin ürünü aldığı yerden desteğini ve kurulum hizmetini alabileceği geniş bir ağa sahiptir. Sizde aramıza katılmak ister misiniz?

Bayi Başvuru Formu

HAKKIMIZDA

Türksat - UzayNet, Eser Telekom'un uydu internet hizmetleri markası olup Türkiye ve Dünya üzerinde erişimin olmadığı her noktaya internet sağlamayı hedeflemektedir. Eser Telekom, kurulduğu 1978 yılından beri Türkiye'nin telekomünikasyon alanındaki öncü şirketlerinden birisi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Devamı >>

İLETİŞİM

ESER TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Satış Tel. : +90 800 603 00 00
Satış E-Mail : satis@esertelekom.com.tr
Teknik Destek: +90 800 603 00 00
T.D. E-Mail : destek@esertelekom.com.tr

Ulusoy Plaza Kızılırmak Mahallesi 53.Cadde 1450.Sokak No:9 Daire:52 06510 Çukurambar / Ankara