Tooway uydu internet Türkiye’de

 

Eutelsat Communications, genişbanttaki alt kuruluşu Skylogic’in Eser Telekom ile 5 milyon Euro değerinde bölgesel distribütörlük anlaşması yaptı. Anlaşma ile Skylogic ve Eser Telekom, yeni nesil Tooway uydu genişbant servisini Türkiye, Irak, Gürcistan ve Azerbaycan’a ulaştıracak. Tooway, kısıtlı genişbant çözümüne sahip bölgelerde müşterilerine hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli internet bağlantısı sağlarken, indirme hızını 10 Mbps’e, yükleme hızını ise 4 Mbps’e çıkarıyor.

 

Kaynak:s

Tooway uydu internet Türkiye’de

Eutelsat Communications, genişbanttaki alt kuruluşu Skylogic’in Eser Telekom ile 5 milyon Euro değerinde bölgesel distribütörlük anlaşması yaptı.

BAYİMİZ OLUR MUSUNUZ?

Türksat Uzaynet, uydudan Internet servisi ile tüm Türkiye kapsamında hizmet vermektedir.

Müsterilerinin ürünü aldığı yerden desteğini ve kurulum hizmetini alabileceği geniş bir ağa sahiptir. Sizde aramıza katılmak ister misiniz?

Bayi Başvuru Formu

HAKKIMIZDA

Türksat - UzayNet, Eser Telekom'un uydu internet hizmetleri markası olup Türkiye ve Dünya üzerinde erişimin olmadığı her noktaya internet sağlamayı hedeflemektedir. Eser Telekom, kurulduğu 1978 yılından beri Türkiye'nin telekomünikasyon alanındaki öncü şirketlerinden birisi olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Devamı >>

İLETİŞİM

ESER TELEKOMÜNİKASYON SAN. VE TİC. A.Ş.

Satış Tel. : +90 800 603 00 00
Satış E-Mail : satis@esertelekom.com.tr
Teknik Destek: +90 800 603 00 00
T.D. E-Mail : destek@esertelekom.com.tr

Ulusoy Plaza Kızılırmak Mahallesi 53.Cadde 1450.Sokak No:9 Daire:52 06510 Çukurambar / Ankara